Zpráva o činnosti družstva PS

27. 9. 2011

Zhodnotit letošní činnost družstva PS není nijak složité. Družstvo se nám pro letošní rok nepodařilo složit a tak účast na závodech a to včetně závodu okrsku je nulová. Je to smutné. Po dvou předcházejících letech, ve kterých družstvo velice slušně reprezentovalo, přišel tento nepříjemný výpadek. Aby se situace neopakovala, začínáme už nyní pracovat na složení družstva pro příští rok.
Je třeba si ale uvědomit, že s vybavením které máme a zde musím znovu vyzvednout pomoc OÚ, který nám pomohl s obměnou části vybavení, není v závodech PS a ani na okrsku moc šancí na výraznější úspěch. PS jde v poslední době strmě v před a kdo nemá finance a prostředí k pravidelnému trénování, nemá moc šancí na úspěch. Motivace k přípravě a závodům při našich technických možnostech, je potom hodně složitá. To ale rozhodně neznamená, že by jsme to měli vzdát.
Chtěli by jsme se proto zaměřit spíše na závody "poctivých PPS12" případně nějaký náš vlastní projekt a také na závody okrsku.
Tady je situace ale také složitá. Jak už jsme uváděli v článku o okrskové soutěži, účast družstev v letošním roce byla velice slabá a kdo ví, jak bude vypadat účast v roce příštím a kde vůbec závody budou.

Rubrika: Sport | Autor: pavel
Titulek: kód
Jméno:
E-mail: Kód:
Text: