OKRSEK

20. 5. 2012

V neděli 20.5.2012 proběhla ve sportovním areálu v Kamenci okrsková soutěž. Zúčastnilo se celkem 11 družstev a to osm družstev mužů a tři družstva žen. Naše družstvo se bohu žel stejně jako v loňském roce nezúčastnilo. 

Za krásného slunečného počasí bylo v Kamenci k vidění sportovní klání na vysoké úrovni. Březiny tak kentokrát reprezentoval ve sboru rozhodčích Pavel Říha a Stáňa Mešťanová, která soutěží za Pustou Rybnou. A nutno říci, že velice úspěšně! Pokud se podíváte na výsledkovou listinu 100m překážek zjistíte, že Stáňa se dostala do elitní pětky závodnic našeho okrsku. To jak jistě uznáte je super výsledek a Stáně gratulujeme :-). Jak už jsem uvedl, moje maličkost tentokrát zastávala funkci rozhodčího a to při všech disciplínách, včetně rozhodčího na základně při požárním útoku. 

Při této královské disciplíně byl k vidění i pokus družstva mužů z Pusté Rybné, který byl ohodnocen diváky velkým potleskem. Přes velké problémy se strojem, který klukům nakonec v průběhu útoku i zhasnul, kluci zabrali a pokus zdárně dokončili. 

Podrobné výsledky najdete na stránkách SDH Kamenec.

Rubrika: Sport | Autor: pavel
Titulek: kód
Jméno:
E-mail: Kód:
Text: