Výjezdy 2012

25. 3. 2014

9. prosince 2012 – POŽÁR – STRAŠICE

Jednotka vyjela k údajnému požáru sporáku v kuchyni rodinného domu, po příjezdu na místo zásahu se však tato skutečnost nepotvrdila a jednotka se vrátila na základnu

Technika naší jednotky: CAS 15 Renault Midlum 4x4 a Avia DA-12 A31

….

5. srpna 2012 - POŽÁR LESNÍHO POROSTU – STRAŠICE

Naše jednotka byla povolána na požár lesa ve Strašicích u „tankovky“. Po příjezdu na místo bylo nataženo dopravní vedení na likvidaci požáru cca 20m x 10m.

Technika naší jednotky: CAS 15 Renault Midlum 4x4 a Avia DA-12 A31  

….

4. července 2012 – DOPRAVNÍ NEHODA  –  STRAŠICE

Při odklízení padlého stromu na komunikaci č. 177 u Strašic jsme byli povoláni na dopravní nehodu, která se stala u obce Strašice. Protože jsme na místě nehody byli ze záchranných složek nejdříve, provedli jsme průzkum místa nehody, při kterém byl potvrzen počet zraněných osob - jedna. Během času kdy jsme postižené řidičce začali poskytovat předlékařskou pomoc, ostatní zajistili místo události, řídili dopravu a provedli protipožární opatření. Na místě bylo třeba ještě přemístit ohradník na pastvě dobytka, protože se vůz nacházel uvnitř pastvy, vznikaly elektrické výboje a zasahující mohli být ohroženi i pasoucím se hovězím dobytkem- zajistil zdejší majitel farmy.

Technika naší jednotky: CAS 15 Renault Midlum 4x4

….

4. července 2012 – TECHNICKÁ POMOC – STRAŠICE

Dne 4. 7. 2012 jsme byli v 5:13 probuzeni telefony a sirénou označující požární poplach. V upřesňující zprávě jsme byli vyzváni k výjezdu na padlý strom mezi Strašicemi a Dobřívem. Naše jednotka vyjela s CAS 15 Renault Midlum v počtu 1+3 a NA Avia 1+1. Strom byl padlý na komunikaci  č.117 a bránil v bezpečném průjezdu automobilů. Protože se jednalo o vzrostlý dub, k likvidaci jsme použili Husqarnu 357XP a po rozřezání kmene na části s kterými se dalo manipulovat, jsme tento strom z komunikace odstranili.

Po celou dobu zásahu jsme řídili dopravu a na závěr jsme komunikaci uklidili na „čisto“ košťaty a lopatou. Při otáčení vozidel k návratu nám byla nahlášena od projíždějících dopravní nehoda jednoho osobního automobilu se zraněnou osobou v obci Strašice. V ten samý okamžik jsme tuto zprávu dostali potvrzenou od operačního střediska a tak jsme se vydali na místo dopravní nehody.

Technika naší jednotky: CAS 15 Renault Midlum 4x4 a Avia NA A30

….

9. června 2012 – POŽÁR – STRAŠICE

Jednotka byla povolána na požár kontejneru v obci Strašice.

Technika naší jednotky: CAS 15 Renault Midlum 4x4 a Avia DA-12 A31

….

25. května 2012 – POŽÁR  – STRAŠICE

Naše jednotka byla povolána na požár motocyklu za obcí Strašice. Na místo přijíždíme jako první a pomocí vysokotlakého proudu provádíme lokalizaci a následně likvidaci požáru malého motocyklu, který byl již celý zasažen požárem. Po příjezdu HZS Rokycany, Policie ČR a ZPP byla pořízena fotodokumentace a podklady pro zprávu o zásahu, následně jsme se vrátili na základnu.

Technika naší jednotky: CAS 15 Renault Midlum 4x4 a Avia DA-12 A31

….

25. ledna 2012 – TECHNICKÁ POMOC – STRAŠICE

Naše jednotka byla v odpoledních hodinách povolána k případu tekoucí vody v bytovce v obci Strašice. Po příjezdu na místo jednotka vypnula elektrický proud a vodu zastavila.

Technika naší jednotky: CAS 15 Renault Midlum 4x4 a Avia DA-12 A31

Rubrika: Zásahy | Autor: sdhstrasice
Titulek: kód
Jméno:
E-mail: Kód:
Text: