Výjezdy 2014

25. 3. 2014

3. prosince 2014 – TECHNICKÁ POMOC – MEDOVÝ ÚJEZD

Jednotka byla vyslána k nebezpečnému stromu, který byl padlý přes vozovku na ,, Tankovce “ směrem na Holoubkov. Jednotka po příjezdu na místo zásahu odstranila padlý strom z vozovky pomocí motorové řetězové pily a poté se vrátila zpět na základnu.

Technika naší jednotky: CAS 20 Renault Midlum 4x4 a Avia A 31 DA-12

....

19. října  2014 - DOPRAVNÍ NEHODA – STRAŠICE

 Jednotka vyjela ve večerních hodinách k odklízení následků dopravní nehody ve Strašicích u kasáren. Odklízeli jsme uniklé provozní kapaliny z vozovky a odstranili havarované vozidlo z komunikace. Nehoda se obešla naštěstí bez zranění.

Technika naší jednotky: CAS 20 Renault Midlum 4x4

....

27. května 2014 –  POŽÁR – ZAJEČOV

Naše jednotka byla povolána k požáru rodinného domu v obci Zaječov v místní části Kvaň. Hasiči z naší výjezdové jednotky zajištovali dopravu vody na místo zásahu a podíleli se na hašení střechy. Hasiči museli zasahovat v dýchací technice. Jednotka se vrátila na místo zásahu až v ranních hodinách.

Technika naší jednotky: CAS 20 Renault Midlum 4x4

....

17. dubna 2014 - POŽÁR - STRAŠICE

Dne 17. 4. 2014 v 6:30 nás probudil náš první letošní zásah.  Podle nahlášení se mělo jednat o požár linku zpracovatele plastů. Na místo se soustředili jednotky SDH Strašice a HZS Rokycany a vyšetřovatel požárů. Na místě naštěstí žádný požár nebyl nalezen, podle příznaků se mohlo jednat o kouř vycházející z dřevovýroby, kde v tu dobu spouštěli výrobu  a vycházel značný černý dým. Jednotky projely celý areál kasáren, požár nebyl nalezen. Poté jsme se vrátili na základnu a do zaměstnání – tímto bych chtěl poděkovat těm, co se vyjeli, a do zaměstnání se dostali se zpožděním.

Technika naší jednotky: CAS 20 Renault Midlum 4x4

Rubrika: Zásahy | Autor: sdhstrasice
Titulek: kód
Jméno:
E-mail: Kód:
Text: