Okrsková soutěž

27. 5. 2018

Letošní okrsková soutěž se konala v Rodinově u příležitosti oslav 90.let založení

sboru.Celkem se zúčastnilo 9 družstev v požárním sportu na dvě kola,počítal se nejlepší čas.Naše družstvo obsadilo pěkné 3.místo.

Celý příspěvek | Rubrika: Soutěže | Autor: Vašík

14. 9. 2017

Letošní okrskovou soutěž uspořádalo SDH Vlásenice-Lhota při příležitosti výročí založení sboru.Po zahájení starostou začala samotná soutěž mužů a žen ,vše zakončily pěknou ukázkou děti.Poté probíhala ukázka HZS Kamenice nad Lipou na havarované vozidlo a vyprošťování zraněných osob.Také kameničtí

Soutěž v Rodinově

10. 9. 2017

Po roce jsme se opět zůčastnili soutěže o pohár starosty obce Rodinov.Letos poprvé se konala v podvečerních hodinách a dá se říct že se vydařila.Začínalo se v 17.30 útokem žen potom muži a nakonec děti.Jelikož byl ještě čas domácí tým rozjel druhé kolo a to se už končilo za tmy.Celkem soutěžilo 9

22. 6. 2017

V měsíci květnu proběhla soutěž okrsku Kamenice nad lipou,spojená s Pelhřimovskou ligou v požárním sportu.Na velice pěkně upravené trati soutěžily jak ženy tak muži se skoro vyrovnanými výsledky.Po ukončení bylo vyhlášení výsledků a posezení při dobrém občerstvení a muzice.Naše družstvo obsadilo

Pohár starostky

29. 9. 2016

Tradiční svatováclavská soutěž o pohár starostky obce Včelnička se konala v sobotu 24.9. 2016 a byl to již 15.ročník.Už po obědě se sjela družstva, aby se utkaly v požárním útoku a pití piva na čas.Do sportovního zápolení se přihlásilo celkem 9 družstev a běželo se na dva platné pokusy, kde se po

Putovní pohár

19. 9. 2016

Další soutěží po Rodinovu kam jsme zajeli byla Štítná kde se konal putovní pohár SDH Štítné.Je to také už tradiční zápolení hasičů  kteří sem přijedou soutěžit.Také tady se soutěží v ,,Hrbáči'' v areálu za hasičárnou o nejlepší umístění.Už potřetí přijelo obhajovat putovní pohár SDH Zahrádky a také

Pohár starosty

19. 9. 2016

Soutěž o pohár starosty obce Rodinov se konal první sobotu v září.Ve sportovním areálu se sjeli družstva mužů a žen na pozvání rodinovských hasičů a utkali se v požárním útoku,, Hrbáč'' již na čtvrtém ročníku.Běželo se na dvě kola kde se počítal nejlepší čas,a poté se rozlosovaly smíšená družstva

Noční soutěž

20. 6. 2016

Noční soutěž o pohár starosty města Kamenice nad Lipou začínala na Kamenickém náměstí ve 20 hodin a první útoky odběhly ženy.Po útocích žen následovali muži ve velice hojném počtu.Tak jako každý rok se běželo do pozdních nočních hodin a vše zakončilo vyhlášení výsledků a udílení krásných cen.I když

Okrsková soutěž Chválkov

31. 5. 2016

Naše soutěžní družstvo se zůčastnilo na pozvání okrskové soutěže, která se konala ve Chválkově 14. května od 13 hodin na travnaté ploše u hasičské klubovny,kterou za přispění obecního úřadu velice pěkně opravili.Celkem soutěžilo deset družstev v požárním sportu na 2B.Po soutěži se posedělo u piva

TFA

24. 9. 2015

SDH v Kamenici nad Lipou pořádalo 13.9.2015 soutěž v silovém víceboji TFA.Byl to      1.ročník Memoriálu Daniela Votápka, který začínal v 10.hodin dopoledne na Kamenickém náměstí, kde se také běhá noční soutěž.Na pěkně připravené trati se utkalo celkem 42 závodníků jak mužů tak žen a někteří si sá