DEJTE HASIČŮM SVŮJ HLAS!!!

23. 9. 2018

Sbor dobrovolných hasičů Velká Bíteš se dostal do finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala devítičlenná odborná porota složená ze zástupců profes

Součástí oslavy budou HASIČSKÉ ZÁVODY.

Občerstvení a hudba k poslechu i tanci zajištěna.

Pořadatel:               SH ČMS okrsek Velká Bíteš

Termín konání:      3. 5. 2015 v 13.00 hod.

04. 3. 2015

V sobotu 28. 2. 2015 jsme zajišťovali společně s ČČK Bohumín zdravotní službu na Halové soutěži mladých hasičů v Havířově.

Halovka

Poslední únorová sobota tradičně patří Halové soutěži mladých hasičů v Havířově. Opět po roce byla Městská sportovní hala dějištěm XXVI. ročník

pozvánka na soutěž TFA Lesonice

05. 9. 2014

P R O P O Z I C E

1. ročníku soutěže v hasičském víceboji v Lesonicích

__________________________________________________

Pořádající organizace:                     Sbor dobrovolných hasičů Lesonice (okr. Třebíč)

22. 6. 2013

V neděli 9. 6. 2013 uspořádal sbor dobrovolných hasičů Katov u Velké Bíteše IV. ročník soutěže Turné čtyř osem. Zúčastnilo se celkem 22 družstev SDH, z toho 17 družstev mužů a 5 družstva žen. Vítězství si odvezli muži z Jasenice, před Katov A a Kati Katov. V soutěži žen zvítězily h

OKRSKOVÁ SOUTĚŽ SDH V POŽÁRNÍM SPORTU

26. 5. 2013

OKRSKOVÁ SOUTĚŽ SDH V POŽÁRNÍM SPORTU

V úvodu promluvil vedoucí odborné rady zasloužilých hasičů OR ZH a AZH při OSH ČMS Žďár nad Sázavou br. Ladislav Fajmon. Zahájení vlastní akce provedl okrskový starosta Ludvík Zavřel. Účastnilo se 12 družstev mužů a 2 družstva žen dobrovolných hasičů z okrsku

Trénink na okrskovou soutěž

24. 5. 2013

Ve čtvrtek 23. května 2013 se uskutečnil trénink na okrskové kolo soutěže v požárním sportu, která se bude konat v sobotu 25. května v Křoví v kategorii muži. Byla provedena kontrola obou PS 12.